220831. PLADEDÅSER 7 stk, første halvdel af det 20. århundrede, Mazetti, CAP, Göta, LK.
Pladeemballage, litografisk metalplade. Göta delikate karameller, Mazetti 3 stk, CAP, Ringstorp Cacao, Helsingborg. Højde 13,5-25,5 cm. Soldat LK, Lidköping Konfekture. højde 21 cm.
Slitage, tilstedeværelse af buler og ridser.