ÆBLE, glas, sandsynligvis Murano, midten af det 20. århundrede.

220730. ÆBLE, glas, sandsynligvis Murano, midten af det 20. århundrede.

Rød bund med guldflager medfølger.

Højde 10 cm, diameter 11,5 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 1.258