BERTIL OLSSON. Træsnit.

BERTIL OLSSON. Træsnit.
2207252. BERTIL OLSSON. Træsnit.

Landskab. Signeret og nummereret 196/550 ex 20x12,5 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.450