MAGDOLNA SZABÓ. Farve screen print.

2205634. MAGDOLNA SZABÓ. Farve screen print.

Betonsammensætning. Signeret og nummereret 1/1 ex. 30,5x20,5 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 425