VINCENT HOOPER. landskab med sø.

2205380. VINCENT HOOPER. landskab med sø.

Akvarel på papir.
Signeret og dateret 1927 23,5x33,5 cm.

I god stand. Træramme. Ikke undersøgt uden for rammerne.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Akvarel på papir.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 242