SKAKUR, Svensk Skakforbund, træ.

2205338. SKAKUR, Svensk Skakforbund, træ.

Højde ca 13,5 cm Bredde ca 25 cm Dybde ca 7,5 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker. Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.163