GLAS VAS, PO. Ström Alsterfors, signeret, dateret 68.

220470. GLAS VAS, PO. Ström Alsterfors, signeret, dateret 68.

Blå, hvid indeni. Højde 19 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.407