KISTA, århundredeskiftet, malet træ med smedejernsbeslag.

220412. KISTA, århundredeskiftet, malet træ med smedejernsbeslag.

Længde 89, bredde 47, højde 58 cm.

Have på.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 358