MOKUD. "Rat", blæk på cellepanel, signeret.

2203603. MOKUD. "Rat", blæk på cellepanel, signeret.

93x62 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

93x62 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 654