OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Tekstiler, signeret Rut Nilson og RN.

220323. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Tekstiler, signeret Rut Nilson og RN.

Limede tekstilstykker.
"Hippier", dateret 1971, ca. 34x29 cm.
"Vebrödsbröderna", dateret 1964 ca. 35x51 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Limede tekstilstykker.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.054