19. ÅRHUNDREDE SØLVSPEJL.

19. ÅRHUNDREDE SØLVSPEJL.
2202934. 19. ÅRHUNDREDE SØLVSPEJL.

Et 1800-tals Continental stemplet sølvmonteret toiletbordsspejl, H. 55 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 536