VINGLAS og STÆRKT VINGLAS, krystal, 20. århundrede.

220176. VINGLAS og STÆRKT VINGLAS, krystal, 20. århundrede.

5 vinglas, højde 13,5 cm.
6 stærke vinglas, højde 10 cm.

Brugsslitage, gravering KEB og EBK.

Få foretaget en gratis vurdering!

5 vinglas, højde 13,5 cm.

Antal besøg: 1.009