2201166. DAVID WILLIS (B.1932). YACHTER PÅ EN FLOD (6).
signeret, akvarel, 17,5 cm x 25 cm, monteret, uindrammet, Mike Peyton - et par signerede tegnefilm i begrænset oplag, nr. 252/500 og 305/500, indrammet, 22 x 27 cm samlet, Michael Whitehead - The Battle of Trafalgar og HMS Victory, et par signerede limited edition farveprint, nr. 50/200 og 52/200, monteret, 40,5 x 50,5 cm, uindrammet, og et farvetryk af Beaulieu og det omkringliggende landskab, af Jonathan Warrender, monteret og indrammet, 52 x 86 cm (6) Ejendommen fra et dødsbo, solgt efter ordre fra bobestyrere.