BROCHE / HANDSÆNG, forgyldt metal, med smaragder og lyserøde safirer.

220080. BROCHE / HANDSÆNG, forgyldt metal, med smaragder og lyserøde safirer.

Form af påfugl, højde 5 cm.

2 smaragder og 1 safir mangler, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Form af påfugl, højde 5 cm.

Antal besøg: 714