Märklin. Santa Fe. To lokomotiver. H0.

2199949. Märklin. Santa Fe. To lokomotiver. H0.

BEMÆRK: Kun lokomotiv, ingen emballage.
Ikke funktionstestet amerikansk diesellokomotiv.

Brugsspor. Aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsspor. Aldersslitage.

Antal besøg: 2.363