PER HASSELBERG. EFTER. "Vintergækken". Skulptur, gips, signeret Hasselberg Paris.

219982. PER HASSELBERG. EFTER. "Vintergækken". Skulptur, gips, signeret Hasselberg Paris.

Støbestempel Jörgensen, København.
Højde ca. 35 cm.

Reparationer, snavs, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 35 cm.

Reparationer, snavs, ridser.

Antal besøg: 3.162