Et Krug Baümen dame DIAMANT Regatta IPG forgyldt armbåndsur med quartz urværk • Urværk: Japansk quartz kronograf, med datovindue • Diamanter: naturlige; 4 x rundskåret, indstillet til ansigtet • Model: 2614DL-4D • Urskive: hvid med romertal.3 sværdformede visere • Glas: mineralkrystal • Urkassediameter: 24 mm • Vandtæthed: 3 ATM (30 meter) • Materiale: Urkasse i rustfrit stål med metalarmbånd (rem) IPG-forgyldt • Armbåndslængde: justerbar • Leveres med original præsentationsæske, papirer og ærme Urvægt: 63,1g. Æskevægt: 235,0g.
Samlet vægt: 298,1 gram.
Som ny/god.
Samlet vægt: 298,1 gram.
Som ny/god.