SPISEGRUPPEN, 6 dele, 18/1900 tallet.

219798. SPISEGRUPPEN, 6 dele, 18/1900 tallet.

5 stole, løse sæder. Bord todelt på hjul, længde 150, højde 74 cm.

Ridser og slid. Slitage og skader på stof.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 784