LEGETØJSTOG med skinner. Fleischmann 1111 Favorite, Vesttyskland.
219770. LEGETØJSTOG med skinner. Fleischmann 1111 Favorite, Vesttyskland.
Elektrisk Model - Eisenbahn Togsæt med skinner, et lokomotiv og tre vogne 1 lokomotiv 1306, længde 10 cm 1 vogn Seefische, længde 9 cm 1 lastbil, længde 9 cm 1 tankvogn Shell, længde 8 cm Indeholder 1 kølevogn, længde 15 cm 1 transportvogn, længde 14,5 cm 1 hus, højde 7 cm.
Brugsslitage, ridser, reparationer Manglende dele Ødelagt låg på skuffen.