Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Garpenhus Auktioner
Kunst
Malerie
NILS OLSSON KOMSTAD. Ryper på fyrregrenen. Olie på lærred. Signeret NO Komstad.
219657. NILS OLSSON KOMSTAD. Ryper på fyrregrenen. Olie på lærred. Signeret NO Komstad.
49x68 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
49x68 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Garpenhus Auktioner
Antal besøg:
1.671