ET VINTAGE ENFIELD EGE MANTELUR.

2195956. ET VINTAGE ENFIELD EGE MANTELUR.

Det tyvende århundrede, cirkulær med metalurskive, buet top flankeret af to søjler, messingværk stemplet Smiths Enfield lavet i England, højde 21 cm, bredde 38 cm.

Bevægelse ikke testet og ikke garanteret, fineren med nogle mærker og ridser svarende til alder.

Få foretaget en gratis vurdering!

The Auction Hub
Antal besøg: 829