1 kande i dåse, højde 16 cm, signeret Havstad 1 kaffekande i kobber, højde 13 cm, stemplet CA 1 grødklokke i messing, højde 16 cm 1 kaffekande i kobber med medfølgende stativ i sort jern Kaffekande højde til låg, ca. 20 cm, stativhøjde 17 cm 1 stk. kobbersi, bredde 16 cm 1 stk. form med håndtag, bredde, 22 cm 1 stk. pande i kobber med hale, højde 8 cm.