KVINDEDESK med ESSAY.

KVINDEDESK med ESSAY.
2194061. KVINDEDESK med ESSAY.

Højde ca 77 cm Bredde ca 90 cm Dybde ca 57 cm.

Malslitage, pletter, mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 347