GUNNAR SIMONSSON. TILSKREVET. Skulptur, gips, usigneret.

219322. GUNNAR SIMONSSON. TILSKREVET. Skulptur, gips, usigneret.

Kvindelige kroppe. Ca. 40x42 cm.

Mindre ridser og Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre ridser og Kantstødt.

Antal besøg: 1.554