DIANA BURNETT. EN STUDIO BORDLAMPE, KERMAK STENtøj.

2193195. DIANA BURNETT. EN STUDIO BORDLAMPE, KERMAK STENtøj.

cirkulær, tyk hvid glasur med integrerede pletter over en indskåret lineær kant, signeret til bunden, 15 cm høj x 9 cm diameter (bund).

IKKE testet for elektrisk overensstemmelse og SKAL efterses af en kvalificeret elektriker før brug. Ingen problemer noteret til stentøj.

Tema

British studio pottery

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

British studio pottery

The Auction Hub
Antal besøg: 513