Kommode, rokokostil. Anden halvdel af det 20. århundrede.

219313. Kommode, rokokostil. Anden halvdel af det 20. århundrede.

To skuffer, aftagelig stenplade. Bredde ca 82, højde 78 cm.

Brug/aldersslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brug/aldersslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 812