PETER SÖDERBERG. Komposition, olie på lærred, signeret, 1990'erne.

2192164. PETER SÖDERBERG. Komposition, olie på lærred, signeret, 1990'erne.

A verso signeret. 65x101 cm, uindrammet.

Retoucheret.

Kunstner/designer

Peter Söderberg (Født 1951)

Få foretaget en gratis vurdering!

Retoucheret.

Kunstner/designer

Peter Söderberg (Født 1951)

Antal besøg: 402