SIEGFRIED & JASCHA SCHNEIDER-DÖRING. vase.

219146. SIEGFRIED & JASCHA SCHNEIDER-DÖRING. vase.

Glaseret stentøj. H. 22,5 cm, D. 16 cm. Signeret og dateret 84.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand.

Antal besøg: 1.720