HAVEBORD, 1900-tallet.

HAVEBORD, 1900-tallet.
2187095. HAVEBORD, 1900-tallet.

Støbejerns ben. Fra gammelt symaskinebord, Wertheim. Løs plade af sten. Længde ca 90 cm. Bredde ca 60 cm. Højde ca 77 cm.

Overfladeslitage. Ridser, pletter og buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 863