Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Helsingborgs Auktionskammare
Øvrigt
Øvrigt
3 IKONER OG MADONNA, malet træ, 20. århundrede.
218511. 3 IKONER OG MADONNA, malet træ, 20. århundrede.
Højde 26-57 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage og revner.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Højde 26-57 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage og revner.
Helsingborgs Auktionskammare
Antal besøg:
753