NØDDESMØR, 6 stk, mest gamle mænd, krat og malet træ.

218416. NØDDESMØR, 6 stk, mest gamle mænd, krat og malet træ.

Højde ca 10,5 - 27 cm.

Slitage, ridser, mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 10,5 - 27 cm.

Antal besøg: 816