BORD, halvmåneformet, marmorimiteret plade, forgyldt, 20. århundrede.

218158. BORD, halvmåneformet, marmorimiteret plade, forgyldt, 20. århundrede.

Højde 76 cm.
Bredde 75 cm.
Dybde 37 cm.

Brugsslitage.
Disken er ridset.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 76 cm.
Bredde 75 cm.
Dybde 37 cm.

Brugsslitage.
Disken er ridset.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.594