Tekande, flødekander og sukkerskåle, 20 dele, Gefle, 20. århundrede.

218024. Tekande, flødekander og sukkerskåle, 20 dele, Gefle, 20. århundrede.

Tekande, sukkerskål og flødekande, "Gyllen", Arthur Percy Flødekander og sukkerskåle, Gefle, inklusive Amanita, Anglo, Rosita og vine Fra Runa Lindgrens kollektion af flødekander og sukkerskåle fra Galleri Grädkannan i Virå.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 2.113