HELENE REX. Farveætsning "Efterår" Signeret Helen Rex. Nummereret 8/30. Dateret -78.

218023. HELENE REX. Farveætsning "Efterår" Signeret Helen Rex. Nummereret 8/30. Dateret -78.

15x12 cm.

Gulning.

Få foretaget en gratis vurdering!

15x12 cm.

Gulning.

Antal besøg: 1.663