ANTONIO DE FERRATER. Kvinde nøgen.

2179613. ANTONIO DE FERRATER. Kvinde nøgen.

Signeret og dateret 1925
30x20 cm.

Gulnede kanter. Metalramme. Det er ikke blevet undersøgt uden for rammerne.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret og dateret 1925
30x20 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 360