ALTERSLYS OG LYS, 2 + 2 stk, 1900-tallet.

217908. ALTERSLYS OG LYS, 2 + 2 stk, 1900-tallet.

Alter lysestager, et par, eg og metalplade, højde ca. 53 cm Lysestager, et par, bronzeret træ, udskåret dekoration, højde ca. 21 cm.

Slitage, mærker, ridser. 1 lys lampe med dekorativt afslag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 679