DAMEARMBÅNDUR, K54241, Calvin Klein.

217898. DAMEARMBÅNDUR, K54241, Calvin Klein.

Størrelse Large?

Brugsslitage.
Der opstår ridser.
Ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Størrelse Large?

Brugsslitage.
Der opstår ridser.
Ingen funktionsgaranti.

Antal besøg: 1.627