SKIBSUR, med vægbeslag, messing, malm, 20. århundrede.

217780. SKIBSUR, med vægbeslag, messing, malm, 20. århundrede.

Urhøjde 26 cm.

Skrue mangler i vægbeslag, noget erosion.

Få foretaget en gratis vurdering!

Urhøjde 26 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 994