KYSTE, træ, 17/1800-tallet, dateret front 1853, inderlåg dateret 1790.

217752. KYSTE, træ, 17/1800-tallet, dateret front 1853, inderlåg dateret 1790.

Blå grundfarve.
Højde 53 cm, længde 91 cm, bredde 60 cm.

Slitage og mindre defekter.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Blå grundfarve.

Slitage og mindre defekter.

Nøgle/nøgler findes

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 673