SVEN DAVIDSSON. Olie på Panel, signeret og dateret 43.

2176668. SVEN DAVIDSSON. Olie på Panel, signeret og dateret 43.

Stilleben med blomster i kande.
Cirka 54x64 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 54x64 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 468