217320. KONDITORSKAB, Nyko, CG Nyström Konfektfabrik Stockholm. Første halvdel af det 20. århundrede.
Metalplade med glas foran, 6 foldeklapper på bagsiden med træknopper. Bredde 36, dybde 18 - 40, højde 45 cm.
Slitage, ridser, mærker, buler, rust, defekter.