Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Leiflers Auktionshus
Kunst
Malerie
217161. VÁCLAV SPALA. olie på lærred kaldet på Panel, signeret V. Spala -30, dateret 1930, Stilleben med pærer og æbler.
« Tilbage til genstanden