BIRGER HJELM. "Ved Vättern". Olie på Panel, signeret.

217141. BIRGER HJELM. "Ved Vättern". Olie på Panel, signeret.

Ca. 50x57 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Birger Hjelm (1901–1979)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 50x57 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Birger Hjelm (1901–1979)

Antal besøg: 1.066