GULV i egetræskasse. Denclock. Anden halvdel af det 20. århundrede.

217091. GULV i egetræskasse. Denclock. Anden halvdel af det 20. århundrede.

Gulvur i trækasse og urskive med romertal og stemplet Denclock Dekorationer i malet plastik omkring urskiven Dørsæt med blyindfattet farvet glas Løst vedhæng og to vægte medfølger Højde 194 cm Bredde højst 42 cm Dybde højst 23 cm.

Tilstand Ingen tast Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.818