SOFA, gustaviansk stil, 1800-tallet.

2170801. SOFA, gustaviansk stil, 1800-tallet.

Skåret dekoration, stribet polstring.
Længde ca 190cm, Bredde ca 69cm, Sædehøjde ca 48cm.

Brugsslitage, senere malet, renoveret og suppleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 847