HÅNDTAGSSKÅL MED GLASINDSÆT, nysølv, 20. århundrede.

217032. HÅNDTAGSSKÅL MED GLASINDSÆT, nysølv, 20. århundrede.

Længde 25,5 cm.
Højde 27 cm til det højeste punkt på håndtaget.

Brugsslitage.
Lille Kantstødt på glasindsats.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 25,5 cm.

Brugsslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 545