BROCHE, 18K guld, kulturperler og hvide sten, 5,3 gram.

216967. BROCHE, 18K guld, kulturperler og hvide sten, 5,3 gram.

Stemplet ABJ kattefod B9 18K.
Længde 6,0 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stemplet ABJ kattefod B9 18K.
Længde 6,0 cm.

Brugsslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 420