ANGULO. Jan Visscher Cornelissen.

2168976. ANGULO. Jan Visscher Cornelissen.

Olie på lærred Signeret. Delvis kopi af Rembrandts originale "Nattevagten" opbevaret i Rijksmuseum i Amsterdam.
61x50 cm.

I god stand. Stel i formstøbt og forgyldt træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

61x50 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 661