UNBEKANNTER FIGURENMALER. Portræt af en jæger.

216863. UNBEKANNTER FIGURENMALER. Portræt af en jæger.

første halvdel af det 20 århundrede
Portræt af en jægerolie/hardboard, 31 x 24,5 cm, indrammet, usigneret.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Auktionshaus Schwerin
Antal besøg: 830