Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Gomér & Andersson Linköping
Øvrigt
Øvrigt
FIGURER for julekrybbe, 6 dele, papir / kunstmateriale, anden halvdel af det 20. århundrede.
216788. FIGURER for julekrybbe, 6 dele, papir / kunstmateriale, anden halvdel af det 20. århundrede.
Højde ca. 17-37 cm.
Vis hele teksten
Slitage/skader.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Højde ca. 17-37 cm.
Vis hele teksten
Slitage/skader.
Gomér & Andersson Linköping
Antal besøg:
694